………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

بهترین خدمات در کمترین زمان و هزینه

توس سرویس مشهد

اعزام تعمیرکار در 24 ساعت / 7 روز هفته

کلیه خدمات و قطعات شامل گارانتی می‌باشد

تلفن تماس

09335899017

05138943780

تعمیر پکیج باکسی در مشهد – خدمات فوری

فهرست مطالب

پکیج باکسی

آیا برای پکیج باکسی خود به دنبال یک متخصص خوب و سرویسکار پکیج حرفه ای میگردی؟! هم میتونی مقاله رو بخونی و تا خودت پکیجت رو تعمیر کنی هم میتونی به تیم تخصصی تعمیرات پکیج باکسی در مشهد یعنی خدمات فنی توس سرویس که نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در مشهد را داره تماس بگیری و در کمترین زمان ممکن و با هزینه پایین پکیج خودتو سالم تحویل بگیری!!
مشاوره خدمات مشتریان ۰۹۳۳۵۸۹۹۰۱۷  –  بهترین تعمیرکار پکیج باکسی در مشهد
تعمیر ، نصب و سرویس | تعمیر پکیج باکسی مشهد 

 

صفر تا ۱۰۰ تعمیرات پکیج باکسی در مشهد – خدمات تخصصی تعمیر پکیج در مشهد

پکیج باکسی

در بازار ایران پکیج باکسی یکی از معروف ترین و محبوب ترین برندهای پکیج بوده که با توجه به کیفیت و دوام بالایی که دارند انتخاب اول خرید پکیج، پکیج برند باکسی بوده که این پکیج ساخت کشور ایتالیا بوده و دو نوع یک مبدل و دو مبدل در بازار وجود دارد با توجه به استفاده زیاد هموطنان عزیزمان از این پکیج، تعمیرکاران پکیج متخصص نیز باید تخصص کافی را برای تعمیر پکیج باکسی داشته باشند که مجموعه توس سرویس به طور صفر تا صد و با بهترین کیفیت تعمیر پکیج باکسی را در مشهد انجام می دهد.

لزوم سرویس پکیج باکسی 

بر اثر گذشت زمان قطعات پکیج ها مستحلک و معیوب می شود و همچنین املاح و مواد معدنی موجود در آب موجب شده پکیج جرم بگیرید و دیگر پکیج نتواند آب گرم مورد نیاز را تامین کند در نتیجه سرویس های دوره ای که حداقل هر شش ماه یک بار می باشد و تعمیرات به موقع پکیح باعث شده می شود طول عمر این دستگاه¬ها افزایش چشم گیری داشته باشد. از این رو پکیج باکسی با اینکه یکی از بهترین و مرغوب ترین پکیج های بازار بوده ولی از شمول پکیج ها خارج نمی باشد و باید به موقع و توسط متخصص با تجربه پکیج باکسی نیز سرویس و تعمیر شود. می توانید برای تعمیر پکیج باکسی در مشهد با شماره زیر تماس گرفته و مستقیما با تکنسین ها و متخصصین تعمیر پکیج باکسی صحبت کنید تا در صورت نیاز ودرخواست شما پکیج شما را بررسی کرده و پس از آن تعمیر و رفع عیب نمایند.

دلایل خرابی و مشکلات پکیج باکسی

پکیج ها می توانند علل مختلفی برای خرابی داشته باشند که در زیر به شایع ترین و مهم ترین علل خرابی در پکیج های باکسی اشاره می کنیم:

 • در بعضی از مواقع پکیج با مشکل گرم نشدن و یا مناسب نبودن گرمای آب مصرفی مواجه می شوید.
 • در مواردی رادیاتورهای مصرفی گرمای مناسب را ندارد ولی سیستم گرمایشی پکیج به درستی کار می کند.
 • آب مصرفی دچار افت شده و با نوسانات آب روبرو شده اید و در مواقعی با افت فشار آب را در مدارگرمایشی پکیج برخورد خواهید کرد.
 • با افزایش دما فشار مدار گرمایش پکیج نیز افزایش پیدا کرده است.
 • پکیج باکسی به صورت انفجاری روشن خواهد شد.

جرم گیری و رسوب زدایی پکیج باکسی

پکیج باکسی نیز همانند دیگر سیستم گرمایشی به دلیل املاح و مواد معدنی موجود در آب پس از مدتی حداقل شش ماه نیاز به رسوب زدایی دارد که با رسوب زدایی به موقع و صحیح توسط سرویسکار پکیج ماهر باعث بهتر کار کردن پکیج شده و از پوسیدگی پکیج جلوگیری خواهد کرد.

مشاوره خدمات مشتریان ۰۹۳۳۵۸۹۹۰۱۷
تعمیر، نصب و سرویس | تعمیر پکیج باکسی مشهد

پکیج باکسی

 

توس سرویس مشهد با خدمات تخصصی و دائمی ساعته خود در سرتاسر شهر مشهد و به کار گیری متخصصین ماهر و با تجربه در حوزه تعمیرات و سرویس انواع پکیج باکسی در مشهد، به یکی از محبوب ترین مراکز در مشهد تبدیل شده است.


یکی از اساسی ترین و مهمترین شاخصه های انتخاب یک مرکز خوب تعمیرات پکیج باکسی در مشهد، توانمند و به‌روز بودن کادر فنی آن می باشد، در این راستا تیم ما هر روزه به دنبال یادگیری روش های نوین تعمیرات و سرویس پکیج در مشهد  بوده و علاوه بر این در زمینه تعمیرات دیگر برندها مانند سرویس پکیج ایران رادیاتور در مشهد و تعمیرات پکیج بوتان در مشهد نیز پیش تاز و صاحب نام می باشد.

از دیگر توانمندی های این مجموعه تعمیر پکیج باکسی در محل بوده که باعث کاهش هزینه و زمان مشتریان محترم گردیده است.

نکات تعمیر برد پکیج باکسی

یکی از مهمترین قطعات پکیج ها برد پکیج بوده که تعمیر آن دشواری ها و مشکلات خاص خود را دارد و اگر تعمیر برد پکیج را به یک متخصص واگذار نکنید بی شک شما باید خود را برای خرید برد جدید پکیج آماده کنید در نتیحه برای هدر نرفتن هزینه و زمان خود از متخصصین توس سرویس برای تعمیر برد پکیج راهنمایی بگیرد. زیرا در مواقعی با کمترین هزینه و تعویض قطعات الکترونیکی معیوب برد تعمیر برد شما به بهترین شکل انجام خواهد شد. چون قسمت برد پکیج بسیار حساس بوده باید به محل نگهداری برد پکیج دقت شود، مناسب بودن محیط اطراف برد بسیار ضروری بوده زیرا اگر رطوبتی به برد برسد در بعضی از مواقع باید به طور کامل برد پکیج را تعویض نمایید.

تعمیر پکیج باکسی توسط متخصصین توس سرویس

تیم قدرتمند توس سرویس شامل مهندسین، متخصصین و تکنسین های ماهر و با تجربه پکیج بوده که در کمترین زمان و بهترین کیفیت کار تعمیرات پکیج شما را انجام خواهند داد در زیر دلایل انجام تعمیر پکیج شما توسط توس سرویس بیان شده است:

 1. داشتن مهارت و تسلط کامل تکنسین های جهت عیب یابی و تعمیر انواع پکیج ها
 2. خدمات رسانی به تمام نقاط مشهد
 3. تیم تخصصی توس سرویس در کمترین زمان پکیج شما را بررسی و تعمیر خواهند کرد
 4. تعمیر پکیج با بهترین و مناسب ترین قیمت انجام خواهد شد.

هزینه تعمیر پکیج باکسی

پس از بررسی کامل قسمت های مختلف پکیح و عیب یابی سرویسکاران پکیج، ما عواملی همچون هزینه تعویض قطعات اصل و ارجینال با قطعه معیوب، هزینه سرویس پکیج، چکاپ تمام قسمت های دستگاه، دستمز سرویسکار و هزینه رفت و آمد سرویسکار محاسبه خواهد شد و پس از تایید مشتریان عزیزمان کار تعمیر پکیج انجام میشود.
توس سرویس یکی از معتبرترین مجموعه¬های تعمیرات پکیج و کولرگازی بوده که دارای سالیان زیادی تجربه در زمینه تعمیرات سیستم گرمایشی و سرمایشی بوده اند و همچنین مهندسین و سرویسکاران متخصص فراوانی در سطح مشهد با مجموعه توس سرویس همکاری دارند که در کمترین زمان می توانید با کمک گرفتن از سرویسکاران توس سرویس به تعمیر اصولی و دقیق پکیج خود دست پیدا کنید. هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان بوده و در این امر تمام تلاش خود را خواهیم داشت.

کدهای خطا در پکیج باکسی

متداول ترین خطاها و ارورهای پکیج باکسی شامل موارد زیر خواهد بود که با آن روبرو می شوید:

 • خطای E01: این ارور به معنای روشن نشدن و عدم تشکیل شعله در پکیج باکسی است.
 • خطای E02: این ارور به معنای مشکل در تنظیم نبودن شعله و یا خرابی کلید حرارتی و یا اینکه در مدار رسوب وجود دارد و یا پمپ مشکل دارد که برای رفع عیب باید تمام موارد چک شود در بعضی از موقع امکان دارد چند مورد هم زمان دچار مشکل شود که با رفع هر کدام به تنهایی خطا رفع نمی شود و باید تمام قسمت های پکیج باکسی را تعمیر نمایید.
 • خطای E03: این ارور به دلیل این است ترموستات خطای بیش از اندازه دود را در پکیج می دهد که باید از مسدود نبودن دود کش، درست کار کردن فن، درست بودن پمپ و خراب نبودن پرشر هوا اطمینان حاصل کنید.
 • خطای E04: این ارور بیانگر اشکال در سیستم برق پکیج بوده است که توصیه می شود از یک تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.
 • خطای E05: در پکیج باکسی برای رفع این مشکل باید باز بودن دود کش و سالم بودن فن خروجی هوا چک شود
 • خطای E06: در قسمتی که پکیج را گذاشته اید مکش هوا وجود ندارد و باید به طریقی هوا به پکیج برسانید.
 • خطای E08: زمانی با ازن خطا مواجه می شوید که در یک ساعت ۵ بار متوالی از ریست استفاده کرده باشید.
 • خطای E010: این ارور در پکیج باکسی به معنای افت فشار آب در مدار گرمایشی به وجود آمده که با باز کردن شیر زیر پکیج این ارور را می توانید حل کنید.
 • خطای E25: این ارور به معنای افت زیاد دما بخاطر عدم گردش آب در پکیج باکسی بوده است.
 • خطای E35: در پکیج های باکسی این ارور به دلیل کوچک بودن شعله بوده در نتیجه سنسور شعله کار نمی کند.
 • خطای E43: زمانی با این ارور مواجه می شوید که در زمان کمتر از ۵ الی ۸ دقیقه به صورت متوالی از کد ۳۸ در پکیج باکسی استفاده نماید.

تعمیر پکیج باکسی در مشهد

بهترین تعمیرکار پکیج باکسی مشهد

پیشنهاد ما برای استفاده از خدمات خوب و رضایت بخش جهت تعمیر پکیج باکسی در مشهد، توس سرویس مشهد می باشد که علاوه بر تجربه از تخصص خوبی نیز برخوردار بوده و در کمترین زمان مشکلات شما را رفع می نمایند.

 

 

قیمت مناسب خدمات
ضمانت استفاده از قطعات اصلی
ضمانت خدمات و گارانتی 
دارای بهترین تکنسین های فنی جهت ارائه خدمات

کافیست با شماره همراه ۰۹۳۳۵۸۹۹۰۱۷ تماس بگیرید تا د رکمترین زمان ممکن سرویسکار پکیج درب منزل شما باشد

هزینه و قیمت هر کدام از خدمات تعمیر پکیج بوتان در مشهد بعد از بررسی و عارضه یابی معلوم خواهد شد که بهتر است از یک سرویسکار خوب در مشهد استعلام نمایید. برای این کار میتوانید با ما در اتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09335899017

×

سلام!

تیم پشتیبانی ما در تمام ساعات شبانه روز آماده مشاوره و پاسخگویی به شما هستند.

×