خرید ابگرمکن در مشهد - خدمات فنی توس سرویس مشهد
26 اسفند

خرید آبگرمکن - خدمات فنی توس سرویس مشهد

با وجود و استفاده فراوان از پکیچ و رادیاتر ولی باز هم خیلی از مناطل از آبگرمکن برای سیستم گرمایش آب گرم خانه استفاده می کنند که بر خود لازم دانستیم در این مقاله به ویژگی ها و معیار های خرید مناسب آبگرمکن پرداخته شود تا مناسب ترین آبگرمن کن را برای منزلتان تهیه نمایید.

 

جهت درخواست مشاوره و سرویس دهی اینجا کلیک کنید!

 

سوخت آبگرمکن مناسب باشد

وقتی بخواهید آبگرمکن تهیه نمایید حتما به سوخت آن باید توجه کنید زیرا آبگرمکن ها با سوخت های گازی، نفتی و برقی ساخته شده اند که آبگرمکن با سوخت گازی در مقایسه با دیگر سوخت ها سوختی تمیزتر و ارزن تر و قابل دسترس تر است و ما پیشنهاد می کنیم که آبگرمکنی تهیه کنید که سوخت آن گاز باشد.

درجه انرژی آبگرمکن - خدمات فنی توس سرویس مشهد

 ایمنی و کیفیت آبگرمکن

در خرید آبگرمکن باید به دارا بودن شیر اطمینان و کلید حرارتی توجه داشته باشید که این امر نشان دهنده  ایمنی آبگرمکن می باشد. دقت شود که یکی از ویژگی های انتخاب آبگرمکن دارا بودن نشان استاندارد و بهترین برچسب انرژی است

دارا بودن آب گرم به طور مستمر و سریع

آبگرمکنی را انتخاب کنید که به سرعت آب را گرم کرده و به طور مستمر بتوان از آب گرم استفاده نمایید زیرا در هنگام حمام بسیار ضروری است که آب گرم بماند و سرد نشود که آبگرمکن مخرن دار و یا آبگرمکن دیواری با ظرفیت حرارتی بالا بهترین گزینه ها برای تهیه می باشند.

خرید آبگرمکن - خدمات فنی توس سرویس مشهد

آبگرمکن کم فشار

در موقع خرید بهتر است که آبگرمکن کم فشار تهیه شود زیاد با کمترین فشار آب می تواند آب گرم را در اختیارات قرار دهد که هم از لحاظ گرمایش آب مناسب تر و هم از لحاظ مصرف آب به صرفه است.

اندازه متناسب آبگرمکن با محیط مورد استفاده آن

سعی شود آبگرمکنی بخرید که متناسب با محیط مورد استفاده باشد و در نتیجه با کمترین فضای منزل می توانید آب گرم مورد نیاز خودتان را تامین نمایید.

خدمات و گارانتی آبگرمکن

در خرید آبگرمکن دقت کنید که ابگرمکنی بخرید که گارانتی داشته باشد تا در صورت مواجه با مشکل و سرویس آبگرمکن از آن استفاده کنید و اگر زمان گرانتی گذشته باشد می توان با هزینه ای مناسب شرکت های تعمیرات مجاز مشکلات و سرویس آبگرمکن را برایتان انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام!

تیم پشتیبانی ما در تمام ساعات شبانه روز آماده مشاوره و پاسخگویی به شما هستند.

×